Publiska lekcija dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem un starptautiska projekta atklāšanas pasākums.

Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (LU SIIC) kopā ar partneruniversitātēm Igaunijā, Somijā, Vācijā, Ungārijā, Turcijā, Horvātijā un Portugālē izziņo jauna Erasmus+ projekta "acaSTEMy - transnacionālas STEM skolotāju akadēmijas" ieskaņas pasākumu. Šī projekta mērķis ir piedāvāt iesaistīto valstu dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem profesionālā atbalsta sistēmu 21. gadsimtam nozīmīgu aspektu ieviešanai dabaszinātņu un matemātikas mācību stundās (caurviju prasmes, ES zaļais kurss, digitālās tehnoloģijas, veselības aprūpe un medicīna).

Vienu stundu garajā ieskaņas pasākumā visi interesenti vispirms tiks iepazīstināti ar acaSTEMy projekta tvērumu un skolotājiem plānotājām profesionālās pilnveides un atbalsta iespējām. Pasākuma otrajā daļā skolotajiem būs iespēja padziļināti izzināt tēmu "veselības aprūpe un medicīna atbilstoši 21. gadsimta izaicinājumiem".

Savos pieredzes stāstos par caurviju prasmju un digitālo tehnoloģiju nozīmi, kā arī par ES zaļā kursa piedāvātajiem izaicinājumiem un to risinājumiem, dalīsies divu Eiropā nozīmīgu farmācijas uzņēmumu pārstāvji:

- Csaba Szántay; Gedeon Richter Plc., Ungārija,

- Gabriella Tornóczky; EGIS Pharmaceuticals Ltd., Ungārija.

Ieskaņas pasākums Zoom platformā notiks 2. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 15.00

Saite dalībai pasākumā: https://us02web.zoom.us/j/84210464192

Pasākuma darba valoda - angļu.

Avots →